Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma żadnej innej alternatywy, tylko i wyłącznie Pis,inne karty są już zgrane,konfidencje i komunizm,pachołków Moskwy, cały czas mieliśmy do tej pory,czas powiedzieć temu STOP
  szczerze ci współczuje jeśli faktycznie uważasz że nie żadnej innej alternatywy niż PiS-owska sekta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszyński? Boże, widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już to Grzegorz Muszyński ewentualnie jeszcze może zaproponować Pana Sobczaka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj dobrzy - Czelej nie wie co drukuje jego drukarnia, a Muszyński nie wie za co pobierał i dalej pobiera budżetowe pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać mieszkańcy Lublina mają krótką pamięć i już zapomnieli jakim cudem p. Muszyński został prezesem PLL, jakie firmy prowadził i jakim to cudem te firmy budowały urzędy, jak otrzymał 40 tys. zł za to, że nie pójdzie budować drugiego lotniska, jakby go ktokolwiek chciał porwać. Kto chociaż raz w życiu miał kontakt z tym człowiekiem, nawet słuchając go z boku, wie, że nie nadaje się on na stanowisko prezydenta miasta, ale za to może być doskonałą marionetką, która będzie realizować cele tych, którzy najpierw uczynili go prezesem PLL, a teraz chcą aby został prezydentem. Drugiego w ogóle nie znam, ale wiem, że w Lublinie jest potrzebny zupełnie nowy i niezależny kandydat, który będzie miał dobro Lublina na pierwszym miejscu. Nie jestem w żadnej partii, ale wiem jedno, PO, czy PIS to tylko rozgrywki od lat i kolesiostwo i to się nie zmieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "ścianie wschodniej" naród w większości prosty, wierzący w Aniołki, Szatana, Boga i "Zmartwychwstanie ciał". Ale mnie nikt nie zwolnił z rozsądku i zagłosuję na ekipę Pana Żuka. A teraz po katolicku proponuję mnie opluwać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "ścianie wschodniej" naród w większości prosty, wierzący w Aniołki, Szatana, Boga i "Zmartwychwstanie ciał". Ale mnie nikt nie zwolnił z rozsądku i zagłosuję na ekipę Pana Żuka. A teraz po katolicku proponuję mnie opluwać!!!
  ja tam opluwać nie zamierzam bo też mam zamiar głosować na Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSZYŃSKI?????  Najpierw budowniczy lotniska, potem budowniczy szpitala. W obu przypadkach z "POręki" Sobczaka. Jeśli dodać, że Sobczak POpierał przechsztę  Kamińskiego w ostatnich wyborach do PE, to POstawa Pana v-ce marszałka nie jest w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze ci współczuje jeśli faktycznie uważasz że nie żadnej innej alternatywy niż PiS-owska sekta
Przyjdą czasy,jeszcze chwila a członków PIS-u będziesz jeszcze w dupsko całował !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na "ścianie wschodniej" naród w większości prosty, wierzący w Aniołki, Szatana, Boga i "Zmartwychwstanie ciał". Ale mnie nikt nie zwolnił z rozsądku i zagłosuję na ekipę Pana Żuka. A teraz po katolicku proponuję mnie opluwać!!!
Ale o co chodzi i to w sytuacji kiedy p. Żuk Krzysztof jest również tego samego wyznania, z którego próbujesz ironizować?   Żeby było ciekawiej, to jego kampania była prowadzona na terenie parafii naszego miasta, z której to pozostało mi zaproszenie na koncert podpisane imieniem i nazwiskiem kandydata PO w wyborach tej samorządowej kadencji.   Dlatego właśnie, że kampania wyborcza prowadzona była na terenie kościoła - ja na tego kandydata nie głosowałem i nigdy nie zagłosuję, bo ryba zawsze od głowy się psuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledze Spławikowi coś się pomyliło, w kościołach to agituje tylko i wyłącznie PiS. Proszę spytać radnego Tułajewa, on o tym powinien sporo wiedzieć. Popytaj też znajomych z różnych dzielnic której partii ulotki są wciskane wiernym w samych kościołach lub tuż przed wejściami do tychże. Potwierdzą moje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis co kilka dni inego kandydata zgalsza, a tak na prawde kandydata brak, partia w LBN dawno umarła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety PIS daje plamę.Wystawiać Muszyńskiego to kompromitacja.PIS-owi się ludzie wystrzelali ,a narybku nie ma ,bo to zabetonowana sitwa!
Czy to nie ten gość co chciał kupić limuzynę na potrzeby wożenia załóg samolotów do hotelu, jak jeszcze lotnisko nie było zbudowane ?? To miałby być prezydent miasta ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Elżbieta Kruk, Lech Sprawka? Jakimiś geniuszami nie są, ale przynajmniej coś te nazwiska mówią przeciętnemu mieszkańcowi Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowskiego niech wystawią, hehe :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią,  głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ  JANUSZA KORWINA MIKKEGO!! Dosyć tych zawodowych koryciarzy, którzy nic nie robią tylko kabzę nabijają!! Chcecie aby mordercy byli wieszani?? Chcecie mieć pracę?? Chcecie aby nie było korupcji, kumoterstwa i nepotyzmu?? Chcecie niskich podatków?? Głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...